Smart CV

tłumaczenie na język obcy i korekta istniejącego CV

Więcej

Przesłane do nas CV w j. polskim przetłumaczymy zgodnie z potrzebą na j. angielski lub niemiecki. Wariant ten opiera się wyłącznie na pracy z zawartymi w polskim tekście informacjami. Docelowy tekst odpowiadać będzie najwyższym standardom wymaganym przy konstruowaniu profesjonalnego życiorysu zawodowego. To znaczy, że nie tylko tłumaczymy, ale jeśli to konieczne, dodajemy ogłady formie.

Top CV

napisanie CV od nowa

  • Szczegółowy wywiad (2 godz.)
  • Analiza otoczenia biznesowego (2-4 godz.)
  • Stworzenie nowego CV

Więcej

Zaczynamy od spotkania, lub rozmowy przez Skype (w zależności od możliwości) w trakcie której przeprowadzamy wywiad dotyczący przebiegu kariery, badamy profil zawodowy i osobowościowy Kandydata. Tworzymy tym samym mapę osiągnięć, predyspozycji i oczekiwań, które stanowią podstawę do stworzenia profesjonalnego życiorysu zawodowego. Analizie poddana zostaje docelowa branża, w tym aktualne ogłoszenia rekrutacyjne oraz profile potencjalnych pracodawców. W końcu, prezentujemy zupełnie nowe CV. Mamy oczywiście czas na jego omówienie i jeśli zajdzie taka potrzeba, na wprowadzenie drobnych zmian.

Komunikacja może przebiegać w języku w jakim przygotowujemy CV lub po polsku.

CV & Interview

nowe CV + przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej

  • Szczegółowy wywiad (2godz)
  • Analiza otoczenia biznesowego (2-4 godz.)
  • Stworzenie nowego CV (ANG/NIEM + wersja PL)
  • 2 x 2 godz. symulacji rozmowy kwalifikacyjnej
  • Szczegółowy i wartościowy feedback

Więcej

To znakomity wybór dla osób szukających kompleksowego i profesjonalnego przygotowania do procesu rekrutacji w języku obcym. Pakiet zawiera elementy TOP CV a ponadto daje profesjonalne przygotowanie do rozmów rekrutacyjnych. Wsparcie dotyczy strony leksykalnej, umiejętności radzenia sobie z trudnymi pytaniami, ale też uczymy czego unikać, a co eksponować. Pokazujemy w jaki sposób prezentować swoje atuty i jak dowieść, że jest się tą osobą, której szuka pracodawca.

Nasza oferta oparta jest na autorskim programie opracowanym przez metodyków BeBetter! Wywiad oraz przygotowania
do rozmów kwalifikacyjnych prowadzi nasz Partner Biznesowy – Tomasz Kempf.